W jakich łazienkach sprawdzą się wanny narożnikowe?

W jakich łazienkach sprawdzą się wanny narożnikowe?

Chcąc mieć możliwość skorzystania z relaksującej kąpieli, jak i szybkiego prysznica, trzeba umiejętnie i rozsądnie zagospodarować przestrzeń w łazience. W sprzedaży jest armatura, która pozwoli na takie rozwiązania. Dowiedz się z artykułu, jakie produkty wybrać, aby cieszyć się funkcjonalną i efektowną łazienką.

Jak zagospodarować łazienkę o nietypowym kształcie?

Taka przestrzeń to nie lada wyzwanie nie tylko dla właściciela, ale też projektanta, szczególnie jeśli ten pierwszy chce mieć w łazience zarówno wannę, jak i prysznic. Na szczęście w ofercie rynkowej można znaleźć efektowne, niesymetryczne  wanny narożnikowe w wielu rozmiarach i kształtach, wśród których z pewnością znajdzie się odpowiadającą oczekiwaniom.

Czy koszt zakupu takiej wanny jest wysoki?

Ceny wanien narożnych wahają się w zależności od wielu czynników. Są nimi:

  • rozmiar,
  • kształt,
  • pojemność,
  • rodzaj dna.

Są to idealne produkty dla osób, które nie chcą rezygnować z długich, aromatycznych kąpieli, a jednocześnie potrzebują też prysznica. Sprawdzą się także w łazienkach o nietypowych kształtach, gdyż łatwo jest je wpasować w określoną przestrzeń. W sprzedaży są małe i duże, jedno- i dwuosobowe wanny, także do wąskich, długich pomieszczeń. Aranżacja łazienki z ich wykorzystaniem nie będzie trudna. Cieszą się one sporą popularnością także ze względu na materiał, z którego są wykonane.

Z jakiego materiału produkuje się wanny narożne?

Produkty te wytwarzane są z wysokiej jakości akrylu o gładkiej, połyskującej powierzchni. Jest on odporny na zarysowania oraz inne uszkodzenia mechaniczne, a przy tym łatwy w czyszczeniu. Dzięki temu utrzymanie wanny w idealnym stanie nie wymaga wysiłku. Łazienka wyposażona w model narożny będzie elegancka, praktyczna, stylowa i pozwoli zachować sporo cennego miejsca.

Jakie jeszcze zalety mają wanny z akrylu?

Ważną cechą tego materiału jest też to, że jest on ciepły w dotyku i pozwala długo utrzymać temperaturę wody. Jeżeli marzysz o funkcjonalnej, choć niedużej łazience, zobacz oferty sklepów internetowych i wybierz wannę narożną, która zapewni Ci komfort!