W jakich działach gospodarki można znaleźć pracę w Holandii?

W jakich działach gospodarki można znaleźć pracę w Holandii?

Wysoka inflacja, niewielkie perspektywy rozwoju, szczególnie dla młodych osób, i niskie zarobki w polskich firmach zachęcają do wyjazdów zarobkowych za granicę. Ofert zatrudnienia szukają młodzi i starsi z różnymi kwalifikacjami i bez nich. Jest wiele propozycji dla każdego. Dowiedz się, gdzie można nieźle zarobić!

Jak można znaleźć dobrą pracę w Królestwie Niderlandów?

Chcąc mieć poczucie bezpieczeństwa, najlepiej zwrócić się do agencji współpracującej ze sprawdzonymi przedsiębiorcami, poszukującymi specjalistów i osób niewykwalifikowanych do pracy w Holandii . Dysponują one aktualnymi ofertami zatrudnienia dla kobiet, mężczyzn oraz par bez znajomości języka, z bezpiecznym, odpowiadającym standardom zakwaterowaniem. Od zaraz można wyjechać do pracy w takich gałęziach gospodarki jak przemysł spożywczy, metalurgiczny czy logistyka.

Jakie są wymagania do pracy w tym kraju?

Warunkiem wyjazdu zarobkowego do kraju kwitnących tulipanów jest:

  • posiadanie ważnego dowodu osobistego lub paszportu,
  • uzyskanie numeru identyfikacyjnego BSN, przyznawanego cudzoziemcom na pobyt dłuższy niż 4 miesiące,
  • zdobycie ubezpieczenia zdrowotnego obejmującego pomoc lekarską przez cały czas trwania stosunku pracy u holenderskiego pracodawcy.

Numer identyfikacji może bezpłatnie pozyskać również agencja. Dzięki obecności Polski w Unii pozwolenie na pracę nie jest wymagane.

Jacy pracownicy są najbardziej poszukiwani w Holandii?

Jest wiele dziedzin holenderskiej gospodarki, w których brakuje fachowców. Pracodawcy pilnie potrzebują:

  • monterów,
  • spawaczy,
  • elektryków,
  • instalatorów z branży telekomunikacyjnej i związanych z systemami wykorzystującymi energię odnawialną,
  • pracowników budowlanych,

ale oferty pracy dotyczą również przemysłu rolno-spożywczego, logistyki i szeroko rozumianych usług. Mile widziane są również pary do pracy w hotelach, restauracjach i obiektach rekreacyjno-wypoczynkowych.

Na jakie płace można liczyć?

Są to legalne propozycje, dlatego podlegają systemowi prawnemu regulującemu wysokość minimalnych stawek, ale nawet one są warte uwagi. Zainteresowały Cię te oferty? Dowiedz się, która agencja gwarantuje atrakcyjne zatrudnienie i złóż aplikację!