TOP 3 smartfony na 2022 rok

Współcześnie smartfon jest nieodłącznym akcesorium, które towarzyszy większości ludzi na co dzień. To swego rodzaju asystent ułatwiający nie tylko komunikowanie się z bliskimi lecz także umożliwiający korzystanie z internetu i mediów społecznościowych, wykonywanie zdjęć i nagrywanie filmów. Jest to niewątpliwie małe centrum dowodzenia – bez niego ciężko się obyć. Nic więc dziwnego, że producenci takich gadżetów tworzą coraz nowsze i bardziej zaawansowane urządzenia. Jedną z topowych marek jest Apple – które modele tej firmy są godne uwagi?

Smartfony – te modele warto mieć!

Poszukując smartfona dla siebie, warto zainteresować się modelami z oferty Apple – zachwycają one elegancką stylistyką i imponującymi parametrami technicznymi. Wśród urządzeń wartych polecenia można wymienić:

  • iPhone 13 mini 512GB Czerwony MLKE3PM/A – już na pierwszy rzut oka widać, że jest to produkt utrzymany w nowoczesnym designie, idealny dla miłośników modernistycznych rozwiązań. Podwójny aparat – z przodu i z tyłu – zapewnia możliwość wykonywania wyraźnych zdjęć. Jest to sprzęt odporny na zachlapania, pył czy wodę – może być zanurzony na głębokość 6 metrów przez maksymalnie pół godziny! Dzięki temu nie trzeba obawiać się, że ulegnie uszkodzeniu wskutek zalania. Na uwagę zasługuje też długi czas pracy na jednym ładowaniu – to aż 17 godzin oglądania filmów i 55 godzin odtwarzania dźwięku. Tryb szybkiego ładowania ułatwia uzupełnienie poziomu baterii w kilka chwil;
  • iPhone 13 Pro 128GB – ekran tego urządzenia jest pokryty powłoką oleofobową – jest ona odporna na powstawanie odcisków palców czy innych zabrudzeń, dzięki czemu widoczność jest perfekcyjna. Wysoka jakość obrazu w standardzie kinowym umila oglądanie filmów i zdjęć, a system trzech aparatów pozwala na wykonywanie fotografii w różnych trybach;
  • Apple iPhone 12 mini 256GB Niebieski – obudowę wykonano z połączenia szkła i aluminium, a technologia ekranu OLED zapewnia szeroką gamę barw. Wyświetlacz pokryto warstwą Ceramid Shield, dzięki czemu widoczność jest zagwarantowana w każdych warunkach. Wewnętrzna pamięć to aż 256 GB. Aparat wyposażono w zoom optyczny, tryb portretowy oraz szereg funkcji wspomagających wykonywanie fotografii.

Zarówno zaprezentowane, jak i inne smartfony z bogatej oferty Apple warto kupować w wyspecjalizowanych sklepach – tam można skorzystać z porad i wsparcia merytorycznego, a także przejrzeć zróżnicowany asortyment i wybrać idealny model dla siebie, zgodny z indywidualnymi potrzebami – zarówno użytkowymi, jak i wizualnymi.

Dlaczego warto wybrać smartfony Apple?

Renomowana marka cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem, a jej produkty rozchodzą się jak świeże bułeczki – nic dziwnego, przecież wyroby tego producenta wyróżniają się imponującą jakością, niezawodną funkcjonalnością oraz zastosowaniem innowacyjnych technologii wspomagających i ułatwiających codzienną obsługę. Warto skorzystać z możliwości, jakie firma oddaje w ręce swoich klientów i wybrać jeden z prezentowanych smartfonów z najnowszej kolekcji.