Ramki motocyklowe z nadrukiem

Ramki motocyklowe z nadrukiem

Każdy pojazd poruszający się po polskich drogach powinien posiadać tablice rejestracyjne. Sprawdź, jak wybrać odpowiednie ramki na oznaczenie identyfikacyjne motocykla. Przekonaj się, co oferują producenci tego rodzaju produktów.

Jakość ramek do motocykli

Przede wszystkim należy upewnić się, że ramki motocyklowe są wykonane z materiału o dużej odporności na uszkodzenia. Będą bowiem narażone na działanie wielu różnych czynników zewnętrznych, takich jak deszcz, śnieg, mróz i promieniowanie UV. Warto zamawiać je bezpośrednio u producenta, który dysponuje specjalistycznym laboratorium i przeprowadza w nim testy wytrzymałościowe. Ponadto przy produkcji ramek należy przestrzegać restrykcyjnych norm europejskich. Jest to kwestia bezpieczeństwa, ponieważ odpadająca tablica rejestracyjna może spowodować wypadek drogowy. Skutkuje również trudnościami ze zidentyfikowaniem kierowcy. Policja musi mieć możliwość sprawnego określenia, do kogo należy pojazd, by móc skontaktować się z nim w razie popełnienia przestępstwa lub udziału w wypadku.

Nadruki pod tablicami rejestracyjnymi

Ciekawym rozwiązaniem jest spersonalizowanie ramki do motocykla poprzez naniesienie na nią własnego nadruku. Dodatkowa usługa dostępna jest w korzystnej cenie. Grafika uwieczniona na tworzywie sztucznym może mieć różne wykończenie. Najlepsi producenci posługują się technologią nadruku cyfrowego UV. Dużą popularnością cieszą się napisy metalizowane i pokryte folią termotransferową. Nie blakną pod wpływem promieniowania słonecznego i są doskonale widoczne dla wszystkich uczestników ruchu drogowego.

Na spersonalizowaną ramkę motocyklową często decydują się komisy samochodowe, agencje reklamowe, firmy leasingowe i wulkanizatorzy. To doskonała metoda na promowanie swojego przedsiębiorstwa.

Producent ramek motocyklowych i samochodowych

Chcesz kupić solidną ramkę do motocykla lub samochodu? Skorzystaj z usług sprawdzonego producenta! Szczególną uwagę zwróć na jakość materiałów wykorzystanych do wytworzenia tego produktu. Upewnij się, że tablica rejestracyjna jest zgodna z aktualnie obowiązującymi przepisami.