Powiększanie ust w Wałbrzychu – poznaj metody poprawiające wygląd warg!

Powiększanie ust w Wałbrzychu – poznaj metody poprawiające wygląd warg!

Piękne, kształtne wargi – wiele kobiet marzy o tym, by być właścicielkami takich atrybutów urody. Dlatego właśnie zabieg powiększania ust należy do najpopularniejszych z zakresu medycyny estetycznej, także w Wałbrzychu. A jakie metody stosują specjaliści z klinik urody? Dowiedz się tego już teraz – przeczytaj ten artykuł.

Wypełnianie kwasem hialuronowym

To prawdopodobnie jedna z najpowszechniejszych, a przy tym najmniej inwazyjnych metod, która zapewnia efekt trwający nawet do 12 miesięcy. Polega ona na wstrzyknięciu pod skórę preparatu zawierającego kwas hialuronowy. Ma on zdolność wiązania wody w komórkach, dlatego łatwo nadaje ustom objętość. Procedura przebiega szybko i niemal bezboleśnie. Co więcej – sposób ten pozwala w różny sposób modelować wargi.

Lipolifting/lipotransfer

Lipolifting to także dość popularna metoda, ale zdecydowanie bardziej inwazyjna. Polega na wykonaniu zabiegu chirurgicznego, w którego trakcie lekarz pobiera tłuszcz z innej części ciała pacjenta i przeszczepia go do ust. Efekty są trwałe i naturalne. Wszczepiany materiał pozostaje bezpieczny pod kątem reakcji organizmu na niego. Usługę zaleca się jednak w sytuacji, gdy potrzeba znacznej poprawy wyglądu warg.

Nici liftingujące

W ramach tego zabiegu lekarz lekko nacina skórę w okolicy ust i wprowadza pod nią nici podnoszące i napinające wargi. Dzięki temu redukuje się też zmarszczki w tym obrębie twarzy. Rezultaty usługi trwają nawet do 4 lat.

Implanty silikonowe

To najbardziej inwazyjna metoda, polegająca na wprowadzeniu pod skórę implantów silikonowych, zmieniających kształt i objętość ust.

Która metoda najlepsza?

Trudno określić, czy któraś z ww. metod zasługuje na miano najlepszej. W wielu miastach Polski, także w Wałbrzychu, powiększanie ust najczęściej wykonuje się przez ostrzykiwanie kwasem hialuronowym. Wynika to z faktu, że w porównaniu z innymi jest najmniej inwazyjne i niedrogie. Najlepiej samodzielnie sprawdź ofertę różnych gabinetów.