Marzysz o niebieskiej torebce? Sprawdź, jak ją wybrać!

Marzysz o niebieskiej torebce? Sprawdź, jak ją wybrać!

Listonoszki, kuferki, raportówki… Dodatki do kobiecej garderoby mają najróżniejsze odsłony. Krój jednak to nie jedyne, co je wyróżnia. Liczy się także kolor. Niebieska torebka na przykład to rewelacyjna opcja, gdyż pasuje do wielu kreacji. Jak ją jednak wybrać, by odpowiadała konkretnym potrzebom? Sprawdź to już teraz!

Zwróć uwagę na design

Jedna z pierwszych kwestii, którym warto się przyjrzeć, to model i wzornictwo. Jakiego typu torby potrzebujesz? Szukasz dodatku zdolnego pomieścić niemal wszystko, idealnie sprawdzającego się w codziennym użytkowaniu? Czy może marzy Ci się mniejszy model, tylko na najważniejsze przedmioty, w tym dokumenty, portfel i telefon? To zdecydowanie pierwsze kryterium, jakie trzeba uwzględnić przy zakupie.

Niebieski i jego odcienie

Czy wiesz, jak wiele wariantów ma niebieska torebka? Wyróżnia się najróżniejsze odcienie tego koloru – od bardzo jasnych, typu cyjan, przez głęboko nasycone, jak szafirowy czy perski błękit, po granaty albo indygo. Barwa ma ogromne znaczenie, gdyż może nadać np. kopertówce bardziej lub mniej oficjalny charakter.

Dobierz torebkę stosownie do stroju

Pora, abyś pomyślała, do czego chcesz ją nosić. Od tego bowiem zależy zarówno wzornictwo, jak i odcień niebieskiej torebki. Eleganckie stroje lepiej komponują się z głęboko nasyconymi i ciemniejszymi barwami, a także prostszym designem. W swobodnych kreacjach możesz postawić na mniej zobowiązujące jasne tonacje i dodatkowe aplikacje, jak ćwieki, frędzle czy chwosty. Modele o mniej formalnym charakterze zwykle też są większe i mają np. więcej kieszonek zewnętrznych.

Postaw na dobry sklep

Kierując się powyższymi wskazówkami, na pewno znajdziesz model pasujący do Twoich oczekiwań. Ważne jednak, aby kupiona przez Ciebie niebieska torebka była wysokiej jakości. Dlatego upewnij się, że sklep, w którym dokonujesz zakupu, oferuje wysokogatunkowe produkty. To gwarantuje odpowiedni efekt, ale i trwałość dodatku.