Funkcje dla partnerów
data publikacji: 03.01.2015

Naszym partnerom tworzącym podcasty jako serwis, radio i ekipa GRM możemy zaoferować:

  • Całkowicie darmowy serwer do przechowywania nagrań (FTP i WWW) o dużej przestrzeni dyskowej (nawet do 100GB), bez limitu transferu i ograniczeń na wielkość pliku, który hostujemy na naszym serwerze dedykowanym (OVH) skąd streamowane jest też radio. Oznacza to, że podcaster może trzymać pliki u nas (oszczędzając tym samym na własnym serwerze, miejscu, transferze) i udostępniać je nie tylko w naszym serwisie, ale również na własnej stronie do pobrania czy odtwarzania we własnym playerze, czy gdziekolwiek zechce.
  • (w budowie) Możliwość umieszczania gotowego naszego playera z podcastem na własnej stronie (embed podobny do tego z np. YouTube).
  • Unikalne statystyki odtworzeń/pobrań dla danego podcastu dostępne z naszego panelu. Co ważne, liczone są one bezpośrednio z logów serwera WWW (apache) przez autorski system, dzięki czemu wliczają się w to odtworzenia przez player na stronie GRM, pobrane na komputer, odtworzone przez nasz player na stronie podcastu (embed), bezpośrednio pobrane ze strony podcastu oraz odtworzone przez własny player na stronie podcastu – tak więc wszystkie możliwości są brane pod uwagę.
  • Dostęp do FTP bezpośrednio z panelu podcastera na stronie.
  • Możliwość otrzymania (po uzgodnieniu z – Łukasz Chojnicki) darmowego serwera WWW na własną stronę/bloga i podpięcie do niej domeny
  • Możliwość samodzielnego dodawania nowych odcinków z naszego panelu. Wszystko opiera się o WordPress więc jedyne co trzeba zrobić to uzupełnić tytuł, opis, podać numer odcinka, nazwę pliku oraz dodać mp3 na FTP. Operację tę można jeszcze przyspieszyć poprzez automatyczne rozpoznawanie nazwy plików jeżeli korzysta się z ustalonego schematu (jak w większości przypadków) np. „podcast_odc_22.mp3″, „podcast_odc_23.mp3″ itd.
  • Podcasterzy mogą współtworzyć również nasze radio, poprzez nadawanie własnych audycji, premierowych podcastów na żywo, dj’owania itp (ekipa GRM służy pomocą w kwestiach technicznych).
  • Reklama danego podcastu wśród słuchaczy dzięki byciu częścią serwisu GRM. Promowanie również całej idei słuchania podcastów nowym osobom, które stykają się z tym tematem po raz pierwszy wpadając na nasze radio.
  • Możliwość otrzymania subdomeny „twoja_nazwa.grmradio.pl”

W przypadku pytań, problemów i propozycji proszę o kontakt z Łukaszem Chojnickim